Rekomendacje

Sprawdź opinie klientów Biura Rachunkowego A-Z Rachunki!

Rekomendacje

Mam przyjemność współpracy z Biurem Rachunkowym A-Z ponad pięć lat.
W tym czasie biuro obsługuje dwa podmioty w zakresie księgowości i płac. Komunikatywność na wysokim poziomie, profesjonalizm oraz doradztwo finansowe pozwalają na komfort w powierzeniu księgowości. Z czystym sumieniem polecam biuro A-Z.

Marcin Sykut

Centrum Turystyczno-Rekreacyjne Happy Time Sp z o.o.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu A-Z Rachunki czuję się bezpiecznie w gąszczu zmieniających się przepisów. Dlatego spokojnie mogę polecić tą firmę. Zawsze wszystko jest zrobione na czas i na najwyższym poziomie. Wzajemne zaufanie i długa współpraca pomaga mi w podejmowaniu ważniejszych decyzji w prowadzeniu firmy. Polecam!

Wioletta Mazurkiewicz

Animale Sano Sp. z o.o.

Spółka 4K INWEST z dużą satysfakcją współpracuje od 2018 roku z Biurem Rachunkowym A-Z Rachunki.
Współpracujemy z przyjaznymi i kompetentnymi osobami w zakresie obsługi finansowo-księgowej i kadrowej.
Kontakt z Biurem jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać numer telefonu lub napisać maila, a odpowiedź nadejdzie szybciej niż się spodziewamy. Ale jeśli ktoś woli, to może osobiście wpaść do przestronnego biura, w którym można również przeprowadzić dyskretną rozmowę.
Nasze bardzo dobre doświadczenia ze współpracy mogą sugerować wszystkim, którym zależy na wydajnym i komfortowym prowadzeniu swojej działalności, aby powierzyć dokumenty finansowo-księgowe i kadrowe pod opiekę Biuru Rachunkowemu A-Z Rachunki.

Maciej Król

4K INWEST Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe A-Z Rachunki poleciła mi znajoma. Od początku współpracy z biurem widać było profesjonalne podejście do klienta, dużą wiedzę i doświadczenie. Osoby, które tam pracują są bardzo zaangażowane w to co robią. Biuro kompetentnie prowadzi moje księgi i profesjonalnie doradza mi we wszystkich kwestiach księgowych i podatkowych. Wszystko jest wykonywane na czas, wszelkie wątpliwości są sprawnie wyjaśniane, komunikacja i przepływ informacji wzorowy. Nareszcie mogę skupić się na biznesie, a nie na zgłębianiu wiedzy księgowo-podatkowej. Moja współpraca trwa już ponad 6 lat i mogę z czystym sumieniem polecić firmę A-Z Rachunki.

Kamil Dzięgielewski

CEO, DataRiseLab Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe A-Z zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Współpracujemy od początku naszej działalności. Wszystko jest zawsze na czas, bez żadnych problemów, a na wszelkie pytania zawsze otrzymuję rzetelną odpowiedź. A-Z Rachunki to zespół kompetentnych ludzi z pasją. Zdecydowanie polecam.

Mateusz Chmurzyński

Animo Sp. z o.o.

Cieszy mnie współpraca z najlepszymi. Dlatego właśnie cenię sobie firmę A-Z Rachunki. Niepowtarzalnie przyjemna atmosfera i profesjonalizm jakiego doświadczam już od 2019 roku daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Spowodowane jest to również rzetelnością i przygotowaniem do wszelkich zmian prawnych i podatkowych. Poza bieżącą współpracą pracownicy biura zawsze służą cennymi poradami w sprawach finansowo-księgowych związanych z naszą działalnością, którymi możemy się dzielić również z naszymi klientami. Zdecydowanie firma A-Z Rachunki to godny zaufania partner i wzór dla firm działających w branży.

Ewa Rogoż

Centrum Inkubacji i Biznesu Sp. z o.o.