Kadry i płace

Kadry i płace – Wrocław

Kadry i płace

 A-Z Biuro rachunkowe – zakres naszych usług

  • naliczanie płac pracowniczych (umowy o pracę, cywilnoprawne)
  • prowadzenie akt osobowych
  • obsługa PPK
  • obsługa kontroli z ZUS czy też PIP
  • sprawozdawczość GUS
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

Zależy nam na wygodzie naszych klientów. To dlatego w zakres naszych usług wprowadziliśmy również obsługę kadrowo-płacową – abyś nie musiał dostarczać dokumentów finansowych do jednego, a pracowniczych do innego biura. W A-Z Rachunki zajmiemy się wszystkim kompleksowo – stąd przecież wzięła się nazwa naszego biura. Jeśli więc szukasz biura, które poprowadzi tak Twoją księgowość, jak również kadry i płace – Wrocław to obszar naszego działania. Sprawdź, czym konkretnie się zajmujemy.

Prowadzenie kadr

Prowadzona przez nas obsługa kadrowa (Wrocław i okolice) obejmuje wszystkie usługi z zakresu kadr i płac dotyczące mikro, małych i średnich firm Zajmujemy się naliczaniem płac pracowniczych oraz prowadzeniem akt osobowych. Przygotowujemy wszystkie dokumenty niezbędne do rozliczeń z organami administracji państwowej, w tym deklaracje do ZUS i US.

Idziemy jednak krok dalej niż większość biur rachunkowych, dodatkowo oferujemy bowiem sporządzanie umów cywilnoprawnych z pracownikami, wraz z aneksami do nich, jak również obsługę kontroli przeprowadzanych przez organy takie jak ZUS czy PIP. Pomożemy również w Twoich kontaktach z urzędem pracy, jeśli to z tego źródła pozyskujesz pracowników lub stażystów.

Dlaczego prowadzenie kadr (Wrocław Krzyki i okolice) warto powierzyć właśnie nam? Wyróżnia nas wysoki profesjonalizm – nieustannie się dokształcamy, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa. Jesteśmy bardzo dokładni i skrupulatni, z naszych zobowiązań wywiązujemy się terminowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – bierzemy pod uwagę specyfikę konkretnej firmy i wspólnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz cennik. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do poufności i bezpieczeństwa powierzonych nam danych. Nasi pracownicy są profesjonalni, pomocni i elastyczni – błyskawicznie reagujemy na Twoje zapotrzebowanie – odbieramy telefony i odpisujemy na maile w najkrótszym możliwym terminie. Nie lubimy odkładać spraw na później.

Z tych właśnie powodów prowadzenie kadr we Wrocławiu warto powierzyć właśnie nam.