Konsultacje

Konsultacje dla nowego przedsiębiorcy – Wrocław

Konsultacje

 A-Z Biuro rachunkowe – zakres naszych usług

  • wsparcie dla Klientów startujących w biznesie
  • bieżące, systematyczne informowanie o sytuacji finansowej Klienta
  • opracowywanie narzędzi do samodzielnej analizy danych przez Klienta
  • prowadzenie szkoleń
  • wirtualne biuro, czyli udostępnienie adresu dla siedziby firmy, obsługę korespondencji przychodzące

Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej lub dopiero niedawno wystartowałeś z własnym biznesem i potrzebujesz merytorycznego wsparcia? A może prowadzisz działalność gospodarczą od dawna, ale wobec licznych zmian na rynku i niepewności gospodarczej przydałby Ci się ktoś, kto udzieli Ci wyczerpujących informacji? Doskonale trafiłeś – biuro A-Z Rachunki prowadzi nie tylko księgowość oraz kadry i płace, ale również konsultacje wprowadzające dla przedsiębiorców (Wrocław i okolice). Zgłoś się do nas i przedstaw nam nurtujące Cię zagadnienia – przedstawimy Ci wszystkie niezbędne informacje. Co dokładnie możemy Ci w tym zakresie zaoferować?

Przedstawimy Ci możliwości, abyś podjął dobrą decyzję odnośnie Twojej firmy

Naszą kompleksową obsługę działalności gospodarczych kierujemy do osób, które dopiero planują start w biznesie. Pomożemy przygotować niezbędne dokumenty, Wspólnie zarejestrujemy Twoją działalność, a następnie krok po kroku wytłumaczymy, jakie obowiązki ciążą na Tobie jako na przedsiębiorcy i pracodawcy. Mamy doświadczenie z firmami działającymi w najróżniejszych obszarach gospodarki.

Przedstawimy Ci jakie masz możliwości pod względem formy opodatkowania. 

Dodatkową, bardzo ciekawą ofertą, jest wirtualne biuro – udostępniamy adres dla prowadzenia działalności gospodarczej (np. jeśli nie dysponujesz własnym lokalem), wówczas gwarantujemy również obsługę korespondencji przychodzącej.

Wyróżnia nas wysoka jakość usług, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zależy nam na sukcesie Twojego biznesu.