Cennik usług księgowych

Usługi księgowe jednoosobowej działalności gospodarczej

od 300 zł netto

Pełna księgowość
(księgi handlowe)

od 1000 zł netto

Obsługa jednego pracownika zatrudnionego w firmie

od 75 zł netto

Księgowość – Wrocław – cennik

Prowadzenie księgowości – ile to kosztuje? Pytanie to zadają sobie nie tylko nowi przedsiębiorcy i osoby dopiero planujące otworzenie działalności gospodarczej, ale także właściciele firm od dawna funkcjonujących na rynku, wobec doświadczanych podwyżek cen większości usług. Jeśli chodzi o usługi księgowe, cena jest ustalana przez biura rachunkowe na dwa sposoby: albo klientowi przedstawia się cennik obejmujący kilka pozycji, albo też cena ustalana jest indywidualnie. Ten drugi sposób jest oczywiście lepszy – świadczy o woli współpracy i o profesjonalizmie biura rachunkowego. Taki właśnie system wyceniania naszych usług przyjęliśmy w A-Z Rachunki. Sprawdź, dlaczego.

Pełna księgowość Wrocław – cennik

W przypadku usługi księgowości (Wrocław) cennik narzucony odgórnie może wprowadzać przedsiębiorcę w błąd. Bardzo często poszczególne pozycje wyceniane są z dużym zapasem – w końcu jedna firma dostarczy miesięcznie kilka a inna kilkadziesiąt faktur kosztowych. W efekcie osoba decydująca się na współpracę z biurem oferującym sztywny cennik, może zapłacić znacznie więcej, niż faktycznie powinna.

W A-Z Rachunki wszystkie koszty oferowanych usług podlegają indywidualnej negocjacji. Co więcej, możemy na bieżąco je modyfikować, w zależności od Twoich potrzeb i zmian w zakresie dynamiki funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Bierzemy pod uwagę liczne aspekty: wielkość Twojej firmy, branżę i jej specyficzne wymagania, wreszcie Twoje indywidualne preferencje.

Każda firma, z którą współpracujemy, może liczyć na wsparcie opiekuna – wiesz więc, do kogo konkretnie się zwrócić, a opiekun z czasem coraz lepiej zna charakter Twojej firmy i jest w stanie bardzo trafnie odpowiadać na Twoje wymagania. Wyróżnia nas nie tylko indywidualne podejście, ale także profesjonalizm, skrupulatność i szczególna dbałość o bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Nie posługujemy się branżowym żargonem – wszystko objaśniamy w sposób zrozumiały.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – skontaktuj się z nami, żebyśmy mogli przygotować dla Ciebie spersonalizowaną wycenę naszych usług.