Księgowość dla spółek

Księgowość dla spółek – Wrocław

Księgowość dla Spółek

 A-Z Biuro rachunkowe – zakres naszych usług

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości
  • systematyczna ewidencja dokumentacji
  • prowadzenie rejestrów VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • kontrolowanie rozrachunków z kontrahentami oraz pozostałymi podmiotami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych
  • pomoc w przygotowaniu oficjalnych pism urzędowych
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych
  • przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych oraz aktualizujących do Urzędu Skarbowego
  • obsługa kontroli skarbowych

Potrzebujesz solidnego biura rachunkowego, które kompetentnie poprowadzi księgowość Twojej spółki? Jesteś pod dobrym adresem. Jeśli chodzi o księgowość dla spółek (Wrocław Krzyki i okolice) – nasze biuro A-Z Rachunki ma bardzo wiele do zaoferowania. Nieustannie poszerzamy nasz zasób wiedzy i kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach – aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi przepisami prawa i praktykami ich stosowania. Działamy na rynku od 30 lat i w tym czasie zyskaliśmy grono bardzo zadowolonych, stałych klientów. Cechuje nas profesjonalizm i elastyczne podejście do każdego klienta – warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy biznes jest nieco inny i niekoniecznie muszą do niego pasować standardowe rozwiązania. Sprawdź, jakie usługi księgowe dla spółek możemy Ci zaoferować.

Prowadzenie księgowości spółek

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe, w tym prowadzenie księgowości spółek. Księgowość dla spółki z o.o. (Wrocław i okolice), księgowość dla spółki cywilnej, księgowość dla spółki jawnej – w każdym z wymienionych obszarów dopasujemy zakres usług do Twoich indywidualnych wymagań i preferencji.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać? Przede wszystkim działamy kompleksowo. Poza księgowością oferujemy również obsługę kadrowo-płacową – stanowi to znaczne uproszczenie, jak również oszczędność dla Twojej firmy. Naszą ofertę kierujemy do średnich i małych przedsiębiorstw – zajmujemy się tym, na czym świetnie się znamy. W przeciwieństwie do większości biur rachunkowych, do każdego klienta podchodzimy naprawdę indywidualnie – bierzemy pod uwagę wszystkie uwarunkowania – obszar działalności, wielkość przedsiębiorstwa, jego specyfikę organizacyjną oraz krótko i długoterminowe cele. Pozwala nam to osiągnąć efektywny model współpracy.

Ogromną uwagę zwracamy na dokładność, sumienność i terminowość wykonania powierzonych nam zadań. Oferujemy również pełną poufność przekazywanych nam danych oraz najwyższy poziom dbałości o ich ochronę. Wspieramy zagranicznych przedsiębiorców, którzy swoje biznesy prowadzą we Wrocławiu. Jesteśmy do dyspozycji w trakcie kontroli US, ZUS – wszystkie dokumenty, sprawozdania, bilanse i raporty przygotowujemy starannie i na czas, dbamy również o ich przechowanie i stały, wygodny dostęp.

Pełna księgowość spółki

Jeżeli potrzebna Ci pełna księgowość, Wrocław i okolice to tereny, na których działamy. Ponieważ księgowość pełna jest dosyć skomplikowana i wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu prawa, finansów i rachunkowości, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w wymienionych obszarach, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość usług.

Przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów i podobnie jak oni wybierz A-Z Rachunki – biuro księgowe dla wymagających.