Uber, Bolt, FreeNow – obsługa księgowa

Uber, Bolt, FreeNow – obsługa księgowa

Obsługa księgowa kierowców

 A-Z Biuro rachunkowe – zakres naszych usług

  • wsparcie dla kierowców Uber, Bolt, FreeNow i innych korporacji
  • wygodna obsługa księgowa online dla kierowców
  • rozliczenie podatku kierowców

Pracujesz jako kierowca Uber, Bolt lub FreeNow? To specyficzny rodzaj działalności, który postanowiliśmy objąć dedykowanym pakietem obsługi księgowej. Kierowcy FreeNow, Uber i Bolt faktury mogą przesyłać nam wygodnie drogą internetową. Co więcej, nie narzucamy żadnego limitu – jako kierowca Bolt, FreeNow lub Uber faktury sprzedażowe możesz dostarczać w formie rejestru zbiorczego, bez obaw o wzrost kosztów. Skorzystanie z usług biura A-Z Rachunki to dla kierowcy rozwiązanie wygodne, opłacalne i bezpieczne – sprawdź, jak poprowadzimy dla Ciebie księgowość Uber i Bolt oraz FreeNow.

FreeNow, Uber, Bolt – rozliczenia podatku

Rozumiemy, że nie musisz być fachowcem w dziedzinie księgowości – to dlatego możesz w całości skoncentrować się na pracy jako kierowca FreeNow, Bolt lub Uber – rozliczenie podatku i pozostałe zagadnienia wchodzące w zakres obsługi księgowej Twojej działalności bierzemy na siebie.

Wiemy również, że zwłaszcza w przypadku kierowców, czas to pieniądz. Dlatego nie musisz przywozić nam osobiście wszystkich dokumentów. Możesz przesyłać nam dokumenty elektronicznie lub przez specjalną platformę obsługi dokumentów. 

Wsparcie kierowców w rozliczeniu

Faktury Bolt, faktury FreeNow, faktury Uber – jak je księgować, aby cała operacja była jednocześnie wygodna i szybka, jak i całkowicie zgodna z obowiązującym prawem? Już nie musisz się o to martwić – jesteśmy po to, żeby wesprzeć Twój biznes na każdym etapie. Działamy kompleksowo – Uber, Bolt, FreeNow, faktury sprzedażowe i obsługa księgowa, a także obsługa kadrowo-płacowa i konsultacje dla biznesu. Masz stały wgląd w swoje rozliczenia. W każdym miesiącu wysyłamy informację o zbliżającym się terminie zapłaty podatku, wraz z jego wysokością.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Ponieważ oferujemy usługę księgową przeznaczoną typowo dla kierowców, a ponadto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.